Wyślij wiadomość
Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD
Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD profil firmy
profil firmy
Do domu >
Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD profil firmy
O nas
Kontakty
Kontakty: Miss. Echo
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD

Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD
Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD
Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD
Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD
Rynek Główny:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Rodzaj działalności:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Agent , Importer , Eksporter , Sprzedawca
Marki:
SQ
Liczba pracowników:
100~200
Roczna sprzedaż:
10000000-50000000
Rok utworzenia:
2007
Wypływ p.c.:
80% - 90%
Szczegóły firmy

Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD znajduje się w Wuxi, w prowincji Jiangsu, na wybrzeżu pięknego jeziora Taihu.z wygodnym transportem i kompletnymi instalacjami przetwórczymi.

 

Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD jest profesjonalnym przedsiębiorstwem integrującym rurki ze stali nierdzewnej, stali ocynkowanej i stali węglowej,o pojemności nieprzekraczającej 50 W, arkusze stalowe,kolorowo powlekane cewki i arkusze stalowe oraz metale nieżelazne.Wzajemna korzyść i obfite chińskie zasoby, od ponad 10 lat dostarczamy klientom najwyższej jakości produkty i usługi z wartością dodaną Pucheng.

 

Firma produkuje głównie: rury stalowe (rury bezszwowe, rury spawane), płyty stalowe, pręty stalowe, cewki stalowe, taśmy stalowe i pręty stalowe.stal nierdzewna/ stal węglowa/ żelazo/ miedź/ aluminium/ stal stopowa/ ocynkowana/ chromowana i inne materiały, nasze produkty spełniają standardy produkcyjne, każdy produkt został pomyślnie przetworzony po wielu testach, aby zapewnić jakość i działanie produktu.Świadczymy usługi polerowania / gięcia / cięcia / transportu, wspierają przetwarzanie wtórne, i mamy najnowocześniejszy sprzęt do wspierania produkcji zgodnie z rysunkami.

 

Po latach rozwoju firma posiada solidne zarządzanie logistycznym i solidny system obsługi posprzedaży.Iran, Malezja, Indonezja, Meksyk, Chile, Brazylia, Holandia, Włochy, Belgia, Rosja, Mołdawia, Paragwaj, Urugwaj, Niemcy, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Afryka Południowa ponad 40 krajów i regionów.

 

Rozwój jest niekończący się i postęp jest niekończący się.stworzyć stuletnią Jinhua, piękny plan, iść wszystko, i ruszyć naprzód z wielkimi krokami.

Usługi

17*24 godziny odpowiedzi na pytania
2Pakowanie i wysyłka
3Produkty dostosowane do potrzeb
4Inspekcja jakości

 

Chiny Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD profil firmy 0

Chiny Qingdao Shengqi Metal Products Co., LTD profil firmy 1

Historia

Nasza firma zajmuje się głównie przetwarzaniem stali i handlem, założona w 2013 roku, 100+ pracowników, ponad 9 lat doświadczenia w usługach dla stali przemysłowej,10+ dużych fabryk i partnerów współpracy w Chinach, 60 000+ klientów na rynku krajowym i zagranicznym, 25 000+ m2 warsztatu bez pyłu, 4000,000+ MT produkcji rocznie, 10 miliardów USD rocznego obrotu, w rankingu 100 najlepszych prywatnych przedsiębiorstw w Chinach,15+ spółek zależnych i ośrodków przetwórczych rozsianych po całym obszarze Chin, 1 godzina dojazdu do portu w Szanghaju, Tianjin Port, Guangzhou Port, w ten sposób utrzymujemy dobrą jakość,Najbardziej efektywna dostawa i wiarygodna współpraca dla cenionych klientów na całym świecieNajlepsza obsługa i najbardziej konkurencyjna cena to jedna z naszych największych zalet, która czyni nas dziś!

 

Przyjrzyjmy się przeszłości, osiągnęliśmy niezwykłe osiągnięcia. Patrząc w przyszłość, jesteśmy pełni zaufania do sukcesu.zwiększenie absorpcji i rozwoju talentów, optymalizować alokację zasobów i aktywnie promować dywersyfikację przestrzeni rozwoju biznesu,przekształcenie tradycyjnego przedsiębiorstwa handlu stalą w przedsiębiorstwo usług logistycznych w zakresie stali i stali, aby zwiększyć podstawową konkurencyjność przedsiębiorstw.


W przyszłych planach rozwoju biznesu, nasza firma będzie dalej doskonalić wewnętrzny mechanizm zarządzania, zwiększyć absorpcję i szkolenie talentów,podejmować duże wysiłki w celu optymalizacji alokacji zasobów przedsiębiorstwa, stworzyć silny system sprzedaży i ostatecznie zwiększyć siłę konkurencyjną krajowych przedsiębiorstw stalowych.Będziemy współpracować ze starymi i nowymi partnerami, aby stworzyć lepszą przyszłość.!

Nasz zespół

Mamy wyspecjalizowany profesjonalny zespół, w tym wydziały produkcji / techniczne / jakości / zakupów / finansów i sprzedaży.

 

Mamy profesjonalny zespół techników wszystkich w tym obszarze, witamy klientów z całego świata odwiedzić naszą stronę internetową, i poinformować nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby,Mamy nadzieję, że zapewniamy Państwu dobre usługi!